Adalı İnşaat Alternatik Enerji Sistemleri

NEDEN RÜZGÂR ENERJİSİ?

Elektrik enerjisi ihtiyacı her geçen gün artan ülkemizde enerjide dışa bağımlılık azaltılmaya çalışılırken, Yenilenebilir Enerji kaynakları arasında sayılan rüzgâr enerjisi hızla önem kazanmakta. ve tecrübeli uygulama ekipleri

Rüzgâr enerjisi temiz, çevre dostu ve düşük maliyetli bir enerjidir. Ham maddesi doğadaki rüzgârdır ve doğa fatura göndermez.  Rüzgâr türbinleri karmaşık makineler değildir. Sistemler basittir ve operatöre ihtiyaç duyulmadan çalıştırılabilmektedir. Otomatik olarak çalışabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Ayrıca bu şekilde sadece periyodik bakımlarının yapılması ile 20-30 yıla yakın çalışabilirler.

Rüzgâr türbinleri radyasyon yaymaz. Atmosfere veya yakındaki nehir ve denizlere ısı ve gaz emisyonları yoktur. Isı emisyonu yoktur. Küçük alanlara kurulabilir. CO, CO2 emisyonları ve dolayısıyla çevresel zararı yoktur   

Çevrenize önem veriyorsanız, dünyanın geleceği için endişeleniyorsanız ve bir fark yaratmak istiyorsanız o zaman evinizin ihtiyacı olan enerjiyi ev tipi rüzgâr türbini kullanarak üretmek çok iyi bir başlangıç olabilir.

 NEDEN ADALI ENERJİ?

Daha iyi servis ve daha iyi kalite;

  • Tüm üretim sürecinde en iyi malzeme ve parça kullanımı
  • Uzman teknik ekip ve tecrübeli uygulama ekipleri

Rekabetçi Fiyatlar;

  • İhtiyaca ve kullanım alanına göre size özel türbinler, size özel fiyatlar ile

Daha verimli;

  • Jeneratör verimi:> 0,85 yatırım geri dönüş süresini 3-5 yıl azaltın.

Garanti ve Teknik Destek;

  • 5 yıl garantili ve her zaman teknik destek

Küçük Tip Rüzgâr Tribünü Nasıl Kurulur?

  • Adalı Rüzgâr Türbinlerinin kurulumu kolay ve kısa sürelidir. Ekiplerimiz tarafından 1 gün içerisinde montaj gerçekleştirilir.

Adalı İnşaat Taahhüt Makina San. Tic. A.Ş.
100.Yıl Sanayi Sitesi 5/A Blok No:8-9 59100 Tekirdağ-Türkiye
Telefon : 0 282 261 33 18
Fax : 0 282 260 23 50