Adalı İnşaat Tekirdağ Prefabrik Çelik Evler | Çelik Yapılar | Alternatif Enerji Sistemleri | Makina Konstrüksiyon Sistemleri

Çelik Depo Sistemleri

Temmuz ayında Tekirdağ'da düzenlenen Tarım ve Teknoloji Günlerinde sergilenen Adalı Çelik Depo Sistemleri, Adalı Çelik ve Prefabrike konut demoları ilgi topladı.

 

ADALI ÇELİK DEPO SİSTEMLERİ

 Günümüzde hızlı, ekonomik, demontable ve sağlam yapılara olan talep hızla artmaktadır. Özellikle bu tip yapılar, her sektöre hizmet veren çok amaçlı depo, hayvan barınağı, ambar ve lojistik hizmeti veren firma ve kişiler tarafından talep edilmektedir.

Bu tespitlerden sonra taleplere cevap verebilmek için yeni bir ürün çalışmasına başladık. Çok amaçlı depo taleplerini karşılayacak olan “Akkon Paket Depo Sistemleri’ni” geliştirdik. Bu paket yapılarda temel amaç hızlı ve ekonomik olmasıdır. Müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına göre 8, 10, 12 m açıklıklara kadar üretebildiğimiz bu yapıları, Akkon Çelik - Adalı A.Ş işbirliğiyle bölgemizde sizlere sunmaktan gurur duyarız. Trakya Bölgesinde Adalı A.Ş olarak Akkon Paket Depo Sistemlerinin yetkili uygulama bayisiyiz.

 

Teknik Veriler;

Açıklıklar                               :           8 m ~ 10 m ~ 12 m

Saçak Altı Kotu                     :           6 m

Çelik Malzeme Kalitesi                      :           S350, Z180 ~ Z275

Çatı eğimi                               :           %20 (11.3 Derece)

Rüzgar Yükü                          :           130 km/h

Adalı İnşaat Taahhüt Makina San. Tic. A.Ş.
100.Yıl Sanayi Sitesi 5/A Blok No:8-9 59100 Tekirdağ-Türkiye
Telefon : 0 282 261 33 18
Fax : 0 282 260 23 50